Перейти до вмісту

Обробка персональних даних

Якщо ви хочете додати оголошення про продаж або оренду нерухомості на сайті Okremo, а також у повній мірі скористатися функціоналом даного ресурсу, вам необхідно зареєструватися і створити свій профіль на сайті, вказавши при цьому свої персональні дані. Ці відомості потрібні для того, щоб інші користувачі сайту змогли з вами зв’язатися з приводу доданих вами оголошень, а також для того, щоб адміністрація сайту могла ефективно запобігти незаконній діяльності шахраїв, спрямованій на розміщення завідомо неправдивої інформації з метою введення користувачів в оману або отримання матеріальної вигоди незаконним шляхом.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», заборонено використовувати персональні дані без отримання згоди осіб, яким вони належать. Ваші права як суб’єкта персональних даних вказані в статті 8.

Коли при реєстрації ви відмічаєте пункт про згоду на обробку персональних даних, це означає: «Я підтверджую, що ознайомлений(-а) з фактом внесення відомостей про мене до бази даних осіб, персональні дані яких обробляються в процесі здійснення діяльності сайтом Okremo, так як ця інформація необхідна для успішної реєстрації та отримання можливості скористатися функціями, які доступні тільки для зареєстрованих користувачів».

З метою недопущення порушення ваших прав, реєстрація на сайті Okremo буде можлива лише в тому випадку, якщо ви дасте свою згоду на обробку ваших персональних даних, і підтвердите те, що ознайомлені з метою обробки та своїми правами як суб’єкта персональних даних.